6 vět, co neříkat stavebníkovi

Dneska mám náladu vás pozdravit.

Takže – Ahoj všichni! 🙂

Minulý článek nesl hlubokou myšlenku a protože se snažím vše držet v rovnováze, tak dneska přináším jeden odpočinkový a snad vtipný článek. Se 6 větami, které byste neměli říkat nikomu kdo staví nebo rekonstruuje. Berte to s nadhledem, záleží na situaci a na mém momentálním rozpoložení jestli mě tyto věty vytočí nebo ne. HAHA.

Kdy už? – jestli jsem vám sama neřekla kdy už, nejspíš ješte sama nevím.

Jakto, že jste ještě nezačali? Kamarádi se rozhodli dlouho po vás a už mají střechu… – To jim moc přeju, ale u nás to má asi jiný průběh. Tiše závidím a nahazuji úsměv.

Ty jsi tak klidná, já se z našeho domácího snad blázním, asi se dám taky do stavění. -Klidná?!! Před odchodem to chce spoustu dechových a uklidňujících cvičení.

Těšíš se?– Sakra jo! Panebože, těším se úplně na všechno. Na práci i na ten pocit, že budeme bydlet v nedodělaném domě. To si zapište až na to budu nadávat.

Jak dlouho to bude ještě trvat? – Ježiš nevim! Představu a vizi mám, ale ještě se toho může tooolik po****. Děláme vše proto, aby to bylo brzy.

Jedeme k vám! – Jo, někdy ta návštěva potěší, zvlášť když veze jídlo. Ale někdy je tolik práce že nevíte kam dřív protože tvrdne beton a jen bychom byli všichni zklamaní, že si nemůžeme popovídat. Vždy dejte vědět dopředu!

2 thoughts on “6 vět, co neříkat stavebníkovi

  1. Tak to znám moc dobře. Stavíme totiž už skoro čtyři roky, ale stále jen teoreticky… Opět předěláváme projekt. Měla bych ještě jednu větu, co neříkejte: “Už nevěřím, že to postavíte.” To totiž na pozitivnímu přístupu opravdu moc nepřidá. 🙂

    PS: Ano, už jsem taky zoufalá a v tom jednopokojovém bytě s koupelnou v kuchyni začínám mít fakt klaustrofobii. :-).

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *