Ze života

6 vět, co neříkat stavebníkovi

Dneska mám náladu vás pozdravit.

Takže – Ahoj všichni! 🙂

Minulý článek nesl hlubokou myšlenku a protože se snažím vše držet v rovnováze, tak dneska přináším jeden odpočinkový a snad vtipný článek. Se 6 větami, které byste neměli říkat nikomu kdo staví nebo rekonstruuje. Berte to s nadhledem, záleží na situaci a na mém momentálním rozpoložení jestli mě tyto věty vytočí nebo ne. HAHA.

Kdy už? – jestli jsem vám sama neřekla kdy už, nejspíš ješte sama nevím.

Jakto, že jste ještě nezačali? Kamarádi se rozhodli dlouho po vás a už mají střechu… – To jim moc přeju, ale u nás to má asi jiný průběh. Tiše závidím a nahazuji úsměv.

Ty jsi tak klidná, já se z našeho domácího snad blázním, asi se dám taky do stavění. -Klidná?!! Před odchodem to chce spoustu dechových a uklidňujících cvičení.

Těšíš se?– Sakra jo! Panebože, těším se úplně na všechno. Na práci i na ten pocit, že budeme bydlet v nedodělaném domě. To si zapište až na to budu nadávat.

Jak dlouho to bude ještě trvat? – Ježiš nevim! Představu a vizi mám, ale ještě se toho může tooolik po****. Děláme vše proto, aby to bylo brzy.

Jedeme k vám! – Jo, někdy ta návštěva potěší, zvlášť když veze jídlo. Ale někdy je tolik práce že nevíte kam dřív protože tvrdne beton a jen bychom byli všichni zklamaní, že si nemůžeme popovídat. Vždy dejte vědět dopředu!

2 komentáře

  • Veru

    Tak to znám moc dobře. Stavíme totiž už skoro čtyři roky, ale stále jen teoreticky… Opět předěláváme projekt. Měla bych ještě jednu větu, co neříkejte: “Už nevěřím, že to postavíte.” To totiž na pozitivnímu přístupu opravdu moc nepřidá. 🙂

    PS: Ano, už jsem taky zoufalá a v tom jednopokojovém bytě s koupelnou v kuchyni začínám mít fakt klaustrofobii. :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí:
Inline
Inline