7 důvodů proč mít psa

  1. Kamufláž na samomluvu. Možná i nevědomky se každý někdy neudrží a mluví sám pro sebe, většinou teda nadává nebo vyjmenovává seznam co ještě musí stihnout. Se psem ne, to už přece mluvíte na psa a je po problému.
  2. Dobrý důvod proč jít domů dřív. Nepoužívám to nějak často. Když nad tím přemýšlím tak možná jednou nebo dvakrát. Nepovedené rande nebo nepříjemnou schůzku se starým známým bleskově ukončíte tím, když vlastně musíte domů vyvenčit svého mazlíka.
  3. Objímací služba 24/7 kdykoliv si vzpomenete. V určitých chvílích je tím nejlepším lékem velké obejmutí a přitulení. Psí kámoš nešetří ani pusinkama. Nesoudí. A nežárlí, když se zrovna vrátíte z toho nepovedeného rande.
  4. O psích kamarádech se každý baví rád, takže nikdy nebudete mít nouzi o společné téma. Třeba na tom randíčku.
  5. Vlastně i velkou lásku můžete potkat při venčení svého psa.
  6. Neunavitelný parťák na běhání a ještě Váš žene k větším výkonům.
  7. Funguje i jako bytový poradce, pokud je tam něco, co se tam nehodí, jasně Vám to dá najevo. Tím, že to zlikviduje.

Článek byl hlavně pro pobavení, tak doufám, že splnil účel. Máte nějaké vtipné zážitky se svými pejsky? Ten můj mi třeba dřív kousal pyžama, no asi špatnej výběr. Teď už to nedělá.

7 thoughts on “7 důvodů proč mít psa

  1. Pejska doma mám a je pravda, že jsem nejednou použila tu „výmluvu“, že musím domů za psem. Koneckonců, kolikrát s ním trávím ten čas radši než s některými lidmi 😀

  2. Skvělý článek! Zrovna sedím ve vlaku a jedu za tím svým chlupáčem domů. Psi jsou zvláštní, každý je jiný a stejně jsou všichni úžasní. My doma říkáme, že psi jsou prostě štěstí. A je to svatá pravda. ☺️

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *