Co se právě děje

Dlouho nebyl článek o tom jak pokračuje dům. Momentálně není o čem psát, to papírování je šílená nuda.

summer-2391348_960_720

Sbírám spoustu informací o materiálech a přehodnocuji nejlepší možnou cestu, zatím nechci psát nic konkrétního, protože se to může změnit, chci to pak sepisovat zpětně s reálnou zkušeností. Momentálně je nouze o stavební materiál a já vlastně ještě ani nevím pro který se přesně rozhodnu, taky jsem objevila nové ztracené bednění, pro ukázku se podívejte na tohle video. Možností je prostě spousta a je těžké vybrat nejlepší variantu.

No a pak se má člověk rozhodnout…

Aktuálně tedy dokončujeme sloupek na připojení elektřiny, podrobnosti a cenu čekejte v nějakém z dalších článků. Současně s tím se projekt přesouvá z jednoho úřadu na druhý a úředníci k němu píšou vyjádření a domlouvá se hypotéka. Teď už víme, že všechno trvá dlouho a tak své nadšení vložíme do stavby plotu (jen že tří stran) a stavby zahradního domku, který nám teď poslouží jako „základna“ pro úschovu nářadí a posezení při přestávkách.

Náš pozemek bývalo pole, takže tam nejsou žádné stromky nebo keře. Máte zkušenost s pěstováním stromů v bytě v květináči a pak by se zasadily? Neumím teda vypěstovat ani kaktus, ale chci to zkusit, abychom měli stromky co nejdříve a tím trochu stínu.

6 thoughts on “Co se právě děje

  1. Až budeme s přítelem starší, také bychom rádi investovali do vlastního domečku, teď na to ještě máme čas 🙂 Ale trochu jsi mě vylekala, kolik je kolem toho povinností 😀 Věřím, že to není nic lehkého, zvlášť pokud tomu člověk vůbec nerozumí (třeba jako já 😀 😀 ). Moc vám přeju, aby to dopadlo podle vašich představ a vše se vám povedlo! 🙂 Ráda bych ti poradila, ale není to přesně moje odvětví 😀 Co se zkusit zeptat na ty stromky v nějakém dobrém zahradnictví?

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *