Co tě nenapadne

Je tu další článek ze série na co si dát pozor – předchozí byl ohledně projektu. Dnes to bude o tom, co nás v úplných začátcích vůbec nenapadlo. Co bychom měli zařídit a podobně.

 

Sháníme pomocníky, obvoláváme známe, zjišťujeme s kolika lidmi můžeme počítat a pak nám to bleskne! Kam budou chodit na záchod?! Všude okolo louky a pole, les na dohled (ale na rychlé odskočení daleko). Prostě se není ani kam schovat. V úvahu přichází „toitoika“,jenže její vyprazdňování je docela drahé. Proto jsme spíš pro variantu kadibudky. Zkusíme sehnat z bazaru nebo si ji vyrobíme.

A teď se zeptám, znáte ten pocit, kdy nemáte auto u baráku, ale třeba na druhé straně města? Taky se o něj bojíte víc než normálně protože ho nemáte hned na očích? To samé máme my s věcmi ze stavby. Jako základnu vytvoříme zahradní domek, kam na noc uklidíme všechno nářadí a přes den tam budeme jíst a kafíčkovat. Přestože bude chatka na zámek, máme o ni nějak tak větší strach než normálně a proto jsme si ve spolupráci s Infoto.cz pořídili fotopast. Mají teda i další srandy, se kterými bychom se vyblbli, ale tohle bylo přednější. Past jsme pečlivě schovali a dole můžete vidět první záběry, dost mě překvapila kvalita snímku, 16 MPx je slušný. Nejvíc jsem se těšila na fotky ze tmy, ale foukal silný vítr a tak tam jsou jen listy ze stromu a přes 5000 fotek. Skvělá je informace o datu, času a teplotě (jen kdybych to měla dobře nastavené).

Třetím bodem je voda. Nemusí být nutně na pití, stačí obyčejná užitková. Bez ní si nenamícháte cement ani lepidlo nebo neumyjete ruce. Zatím jsme si vždy vodu dovezli v obřím kanystru, ale to tahání s ním, to byla hrůza a tak máme v plánu koupit sud kam nateče dešťová voda nebo rovnou velkou nádrž, která se časem zakope.

Taky jste na něco zapomněli co se týče bydlení? Daně? Nebo něco jiného?

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *