Designérská výzva

Zase jsem přijala jednu výzvu. Minule se týkala vaření a dnes je to o bydlení. Berte to jako inspiraci 🙂 Poslední dobou si čím dál častěji dávám do kupy představu, jak zabydlíme ten náš nepostavený dům. Spojit to s výzvou je tedy ideální. Kousky jsem vybírala opravdu podle toho jak by se mi to doma líbilo a co bych si tam nakonec koupila.

Základem výzvy je závěsné křeslo Chillo. K němu máme najít ideální kousky z e-shopu Bonami www.bonami.cz a Biano www.biano.cz. Nebylo to však tak jednoduché jak se může zdát, máme zadaný peněžní limit a maximální počet 5 kusů z každého obchodu. Trochu jsem se tedy zasnila, představila si náš hotový obývák v domečku a vybrala jsem tyhle kousky.

Křeslo Chillo v hořčicové barvě, bude dominantním prvkem celého zátiší. Představuji si ho zavěšené u okna. Jelikož se jen těžko přemluvím k relaxaci, mohlo by mě svou barvou dost dobře nalákat k odpočinku.

Výrazným prvkem bude pod křeslem tento nádherný šedivý koberec s mandalou.

Ke zdi jsem měla vybranou krásnou vitange komodu, která se mi však nevešla do rozpočtu a tak jsem zvolila tuhle jednoduchou, kterou pak můžu přetvořit.

U komody bude stát lampa pro lepší večerní čtení. Opět jednoduchá a trochu retro.

3

Na závěsném křesle bude světlý přehoz a dva polštáře pro ještě větší pohodlí, tenhle a tenhle.

Před křeslo jsem vybrala konferenční stolek na odležení knížky nebo čaje.

Na něm bych chtěla mít svíčku, dekorační hvězdu a květinu (jasně že umělou, vždyť víte, že to s kytkama neumím, ale snažím se a učím se!).

2

Jak se Vám můj výběr líbí? Co byste vybrali jinak? Určitě mi napište a drže mi palce. Výhra s nákupem na těchto stránkách by se nám určitě hodila.

2 thoughts on “Designérská výzva

  1. Máme dost podobný styl 🙂 zrovna o víkendu jsme byli s přítelem v ikei a taky se zasnili, jak to u nás doma jednou bude vypadat 🙂 už se moc těšíme, až budeme spolu bydlet! Ať máš v soutěži štěstí ❤❤

    WantBeFitM

  2. Křeslo musí být mega pohodlné a o té svíčce jsem už slyšela a líbí se mi, že i tak obyčejná věc není vlastně vůbec obyčejná 😀

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *