Malé proměny bytu

Stavba je zatím ve fázi papírování a tak jsem svou jarní bombu kreativity musela odpálit v bytě. Nejdřív jsem tam nechtěla nic dělat, protože je to přece zbytečný, když se budeme stěhovat. No ale nebylo  zbytí. Sršela jsem nápady a musely ven.

Začala jsem výmalbou. Svůj byt, který má jeden pokoj obsahující obývák, jídelnu a ložnici v jednom, jsem od začátku ladila do bíle, šedivé, modré a fialové barvy. Po předchozí nájemkyni byly na zdech oranžové obdélníky, které mi do toho všeho moc nepasovaly.  A tak jsem se do toho pustila hned první den. Nedostatky tam jsou, hlavně bylo na zdi už dost vrstev barev a tak se mi na některých místech omítka odlupovala. Dlouho jsem se u toho vztekala a škrábat se mi opravdu nechtělo, když se přece budeme stěhovat.

Další na řadě byla kuchyň, je tam původní, spíš už trocho rarita. Chtěla jsem ji tapetovat, ale nesehnala jsem vzor co by se mi líbil a tak jsem aspoň vyměnila barevné podložky. Nejspíš tam taky byly už od celého začátku. Opět jsem vybrala vzor se své škály barev a podložky vyměnila. Použila jsem obyčejný balicí papír na dárky. Tahle změna mi trvala asi hodinku, bylo to raz dva.

Změnou měla projít i koupelna. Je spojená s toaletou a tuhle část jsem chtěla otapetovat, aby nebyl vidět ten hnusný panelákový umakart. Jenže opět, nebyly v oddělení tapet vhodné vzory. Takže jsem jen vyměnila sprchový závěs a taky udělal velkou parádu.

Stačí malá změna a doma se teď cítím mnohem líp.

Taky někdy doma předěláváte a přestěhováváte z místa na místo? Nebo si vše necháváte jak to je?

 

 

 

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *