Kdo mi pomáhá?

IMG_7072

Když plánujete stavět dům, nikdo si neodpustí otázku, s kým to teda vlastně plánujete. Je to velká věc. A předpokládá se, že to plánují páry. Já jsem začala sama. Princ v nedohlednu. Jen já a pes. Dům pro 5 lidí. Ale abych nemachrovala, velkou oporou je tatínek, bez něj bych si do něčeho takového netroufla, zvlášť když si to chceme stavět sami z velké části.

No a jak lidem pořád dokola opakujete, že prince nemáte a nehodláte na něj čekat do nekonečna v maličkým bytečku, že už chcete to vlastní hnízdo, snídaně na zahradě, grilovací večírky a výběh pro psa, stane se velká věc. Ten princ se objeví. Asi čekal, až projevím svou podnikavou stránku. Nicméně mě to dostalo před rozhodnutí, kdy s tímto princem začít sdílet starosti a rozhodnutí. Takže na romantických večeřích, místo sladkého vyprávění, řešíme materiály a dekory (barvy) podlah, kuchyňských skříněk a tak.

Jednou tam přece možná bude bydlet taky, bude to i jeho DOMA, tak chci, abychom se tam oba cítili dobře. Tohle načasování můj princ teda moc nevychytal, ale hlavně, že dorazil. Je to tak lepší.

Už máte představu jak jednou budete bydlet? Jestli malou/velkou kuchyň, s ostrůvkem nebo bez?

2 thoughts on “Kdo mi pomáhá?

  1. Jé, to je pěkné :). Já mám v plánu bydlet v chaloupce na samotě u lesa. Já, manžel, 1 dítě a takových 6 psů :D. Zatím je stav následující: panelákový byt, já a 1 pes. Ale pro začátek dobrý :D.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *